Współpraca - Obag Polska - Dystrybutor O bag - O sun - O pocket - O clock
14919
page,page-id-14919,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Współpraca

Współpraca

Obag – łączy i inspiruje

SKLEPY FIRMOWE

Sklepy Obag Store są są całkowicie dedykowane sprzedaży produktów Obag Collection, od O clock po O bag, pełen zakres produktów i kolorów dostępnych do łączenia i komponowania. Sklepy marki mogą być własnością firmy Obag Polska lub punktami sieci franczyzowej, którym Obag Polska oferuje pomoc na starcie, wspiera w zakresie zarządzania oraz rozwoju. Każdy sklep ma specjalnie projektowane wnętrze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE WSPÓŁPRACY. KLIKNIJ TU I APLIKUJ. 

PUNKTY PARTNERSKIE

Grupę autoryzowanych odsprzedawców Obag Collection (Obag authorised resellers) współtworzą już sklepy i butiki z ponad 50 krajów z Europy, Japonii, Południowej Korei, Nowej Zelandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kanady, Meksyku, Australii, USA oraz Brazylii.

Jesteśmy przekonani, że również w Polsce tylko uczciwa, partnerska współpraca wszystkich punktów sprzedaży produktów Obag Collection zaowocuje silnym i spójnym wizerunkiem marki, przynosząc wymierne korzyści wszystkim zainteresowanym.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE WSPÓŁPRACY. KLIKNIJ TU I APLIKUJ. 

BUTIKI MULTIBRANDOWE

Istotnym punktem w strategii rozwoju marki jest rozbudowa sieci dystrybucyjnej produktów Obag Collection poprzez wspólpracę ze sklepami siecowymi oraz wielobranżowymi w zakresie szeroko pojętego dizajnu oraz mody. Mamy nadzieję, że idea, która przyświeca działalności firmy Obag Factory – idea mody kreatywnej, inspirującej klientów do wyrażania własnego stylu poruszy również Państwa wyobraźnię. Obag Polska zaprasza Państwa do nawiązania korzystnej, pasjonującej współpracy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE WSPÓŁPRACY. KLIKNIJ TU I APLIKUJ. 

Czy podzielasz nasz entuzjazm dla pełnego kolorów, kreatywnego dizajnu, pełnego radosnej energii i inspiracji? Chcesz cieszyć się wysoką rentownością inwestycji? Możesz wraz z nami umacniać pozycję marki fullspot na polskim rynku i czerpać zyski z jej rozwoju! Sieć odsprzedaży produktów Obag Collection zapewnia klientom jeszcze szybszy i prostszy dostęp do produktów z oferty, a partnerom handlowym wymierne korzyści i bezcenną satysfakcję z udziału w niezwykłym projekcie. Grupę autoryzowanych odsprzedawców Obag (Obag Authorised Resellers) współtworzą już sklepy i butiki z ponad 50 krajów z Europy, Japonii, Południowej Korei, Nowej Zelandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kanady, Meksyku, Australii, USA oraz Brazylii. Dołącz do globalnej sieci. Korzystaj z profesjonalnego doradztwa i wsparcia w zakresie marketingu oraz marchandisingu. Twórz z nami historię marki, dla której dizajn to rozwój, radość, energia i szczęście.

 

Obag Collection – styl, który łączy i inspiruje

 

Historię włoskiej firmy Obag zapoczątkował udany debiut w 2009 r. w Mediolanie. Świat mody i dizajnu docenił szeroką gamę produktów, styl oraz jakość „100% Made in Italy”. Wszystkie kolekcje Obag Collection powstają we Włoszech – począwszy od projektu aż po ostatni etap produkcji. Z roku na rok firma odnosi coraz większe sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym. 30% wzrost sprzedaży w 2013 r. (w porównaniu do roku poprzedniego) to konkretne, liczbowe odzwierciedlenie dynamicznego rozwoju marki. Obag Factory, zasilany twórczą energią dyrektora artystycznego Emanuela Magenty, regularnie rozwija istniejące już linie produktowe oraz zaskakuje całkiem nowymi, niebanalnymi projektami. Do topowych produktów marki – toreb O bag oraz zegarków O clock i O chive – dołączyły już m.in. okulary przeciwsłoneczne O sun oraz bransoletki O bracelet.

 Wspólną cechą produktów fullspot jest możliwość personalizacji – swobodnego doboru i łączenia elementów, zarówno części głównych, jak i akcesoriów. Wraz z rozwojem marki wciąż rośnie liczba możliwych konfiguracji – a więc stylizacji, które klientki oraz klienci mogą sami zaprojektować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Nowe kolekcje, nowe wzory i kolory można łączyć z poprzednimi. Radosna przygoda z marką Fullspot może więc trwać bez końca. Dziel ją z nami, dołącz do Globalbej Sieci Autoryzowanych Odsprzedawców Obag Collection!

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu